1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

V posledním květnovém týdnu jsme s partou 95 třeťáků, čtvrťáků a páťáků už potřetí vyrazili na školu v přírodě. I letos jsme byli ubytovaní v rekreačním středisku Revika Vizovice a strávili tu 5 jarních dnů. I letos nám přálo počasí a déšť nás pozlobil jen předposlední den.

Po celý týden jsme se snažili využít každé možné chvilky a být co nejvíce venku, v lese a na sportovištích. Zvládli jsme dvě poměrně náročné vycházky: první na rozhlednu Doubrava a druhou do Vizovic, hráli jsme různé pohybové i vědomostní hry, vyzkoušeli si základy první pomoci, s lukovskými myslivci jsme absolvovali přednášku o myslivosti, s panem B. Ručkou přednášku o mushingu (závody psích spřežení). V pondělí nás pobavilo vystoupení kouzelníka, úterý jsme měli intenzivní trénink s mistryní světa v aerobiku Silvií Motalovou. Ve středu za námi přijel pan knihovník J. Krčma a ve čtvrtek tři maminky ze SRPŠ.

Program byl celý týden pestrý.

Z Vizovic jsme odjížděli s dobrým pocitem. Děti se zjištěním, že zvládnou týden bez rodičů a že si dokážou vzájemně pomáhat, a my ostatní s ujištěním, že opravdu máme prima žáky.

Jak Vizovice komentovali třeťáci?

Škola v přírodě mě zachránila – celý týden jsem se nemusel učit.  (David Danihel)

Byli jsme na rozhledně Doubravě, která byla pěkně vysoká! (Veronika Šíblová)

Při ranní rozcvičce jsme obíhali úplně celou budovu. (Tereza Doležalová)

Každý den jsme se museli umývat. (Tobiáš Truhlář)

Fotografie naleznete v galerii.