vedoucí školní jídelny : Renata Jašková

telefon : 577 911 112, 606 094 707

Školní jídelna poskytuje stravování žákům základní školy, zaměstnancům základní školy, dětem detašovaného pracoviště MŠ Fryšták a cizím strávníkům.

Ceny stravného :

žáci 7 - 10 let     31,- Kč
žáci 11 - 14 let     33,- Kč
žáci 15 a více let     35,- Kč
svačinka     22,- Kč

cizí strávníci v jídelně     99,- Kč
cizí strávníci – jídlonosič   101,- Kč

Pro objednávku a výdej stravy je používán stravovací systém firmy VIS Plzeň. Výdej stravy se děje prostřednictvím čipu, který si strávník zakoupí za 125,- Kč u vedoucí školní jídelny. Stravu je možno objednat prostřednictvím webových stránek www.strava.cz nebo mobilní aplikace. Přístupové údaje obdrží strávník u vedoucí školní jídelny.

Vklad financí na úhradu stravy je možno provést v hotovosti u vedoucí školní jídelny vždy v pondělí od 6.00 hodin do 13.15 hodin., nebo bankovním převodem. Přístupové údaje pro bezhotovostní platbu obdrží strávník u vedoucí školní jídelny.

Platby stravenek provádějte na účet: 181376188/0300

Uvádějte variabilní symbol strávníka.

Minimální částka pro platbu převodem je 500,- Kč. Zaslané platby se převádí na stravovací účty v pondělí a v pátek. Připisují se platby z předchozích dnů.

Pozor na správný variabilní symbol! V případě chybného zadání se platba nepřevede a je vrácena na bankovní účet strávníka.

Objednávka stravy je možná do 14 hodin předchozího dne. Po 14 hodině již nelze stravu objednat. Odhlášení stravy je možné do 7.30 hodin daného dne u vedoucí školní jídelny. V úterý a ve čtvrtek je možný výběr ze dvou jídel

Při vyzvednutí stravy se strávník přihlásí čipem na terminálu u výdejního okénka. Pokud žák zapomene čip a má objednanou stravu, ohlásí toto paní kuchařce a strava mu bude vydána.

Pokud strávník čip ztratí, zakoupí si u vedoucí školní jídelny nový a hotovost se mu převede na nový čip.

Svačiny se vydávají žákům, kteří je mají objednány v době velké přestávky (9.05-9.25 hod.) ve školní jídelně, kde je žáci také zkonzumují. V případě mimoškolní akce (divadlo, koncert, sportovní akce, …) se svačina vydává před zahájením vyučování.

Po dobu svačiny a oběda je k dispozici strávníkům pitný režim (neslazený a slazený nápoj).

Obědy se žákům vydávají od 11.05 do 13.15 hodin.

Pokud žák onemocní a nestačí si odrazit oběd, je možné si první den nemoci objednaný oběd vyzvednout.