nám. Míru 7, 763 16 Fryšták            +420 577 911 052              reditel@zsfrystak.cz            Dat. schránka: mffmk7m            IČO: 750 22 702            IČ provozovny: 1001011848

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Plavecká soutěž 3. tříd – Stříbrný věnec

Dne 13.6.2024 se děti z 3. tříd zúčastnily plavecké soutěže Stříbrný věnec, která se každoročně koná ve Zlíně.
Letos nás reprezentovalo 6 dívek a 6 chlapců, kteří byli na závody nominováni trenéry po skončení plaveckého výcviku.
A jak jsme dopadli? Výborně!!! Vyhráli jsme 11 medailí a byli jsme vyhodnoceni jako nejlepší škola z 27 zúčastněných škol (bylo tam 45 tříd – z toho byla 3.B na 1. místě a 3.A na místě druhém).

Medaile si vyplavali:

Kluci:

Filip Knedla (3.A) – znak – 1. místo

Filip Knedla (3.A, znak), Ondřej Zavrtálek (3.A, prsa) a Dominik Urban (3.B, kraul) – štafeta – 2. místo

Holky:

Tereza Ščuglíková (3.B) – znak – 3. místo
Veronika Šíblová (3.B) – prsa – 1. místo
Elen Navrátilová (3.A) – prsa – 2. místo
Adriana Kubátová (3.B) – kraul – 1. místo

Tereza Ščuglíková (3.B, znak), Elen Navrátilová (3.A, prsa) a Adriana  Kubátová (3.B, kraul) – štafeta – 1. místo

Všem dětem děkuji za vzornou reprezentaci naší školy.