nám. Míru 7, 763 16 Fryšták            +420 577 911 052              reditel@zsfrystak.cz            Dat. schránka: mffmk7m            IČO: 750 22 702            IČ provozovny: 1001011848

V pátek 5. 5. 2023 se konala naše už třetí Benefiční akademie k příležitosti Dne matek. O program se postarali žáci prvního stupně a o občerstvení rodiče ze SRPŠ. 


Program zahájila děvčata se sestavou aerobiku. Pak pokračovali prváci a ukázali, že jsou sice pěkní čertíci, ale u doktora Zuba to zvládnou, 2. A rozjela rokenrol na hudbu z Pomády, 2. B zahrála a zazpívala pohádku O Šípkové Růžence. Třeťáci předvedli pravý školní cirkus a sál roztleskali spolu s Večerníčkem. 4. A francouzsky zazpívala píseň Le pont d'Avignon a 4. B zatančila v rytmu country. Jedni páťáci shrnuli, jak plyne život, a druzí akademii ukončili synchronizovaným plaváním. 
Každá třída je originál a každé vystoupení bylo originální. 


Závěrem bych chtěla poděkovat návštěvníkům za velkorysost, maminkám ze SRPŠ za občerstvení, které připravily do bufetu a ZDV Fryšták za prominutí nájmu. Díky těm všem jsme mohli na účet Sociálního fondu ZŠ Fryšták vložit 38 438 Kč. 


Podrobnosti o Sociálním fondu ZŠ Fryšták se dočtete na webových stránkách školy (informace/školní dokumenty/informace o sociálním fondu). V případě potřeby neváhejte kontaktovat třídního učitele, třídního důvěrníka nebo vedení školy.

H. Uhříková


Fotografie naleznete v galerii.


Základní škola Fryšták, okres Zlín,

příspěvková organizace

nám. Míru 7, 763 16 Fryšták

 

Copyright © 2023 zselektro. Všechna práva vyhrazena.