nám. Míru 7, 763 16 Fryšták            +420 577 911 052              reditel@zsfrystak.cz            Dat. schránka: mffmk7m            IČO: 750 22 702            IČ provozovny: 1001011848

Těsně před koncem školního roku jsme se se žáky druhého stupně zapojili ještě do jedné výtvarné soutěže pro mladé výtvarník.

Ta nese název "Okno do světa" a pořádá ji 4. ZŠ Zlín, škola s rozšířenou výtvarnou výchovou, letos již po dvacáté. Tentokrát žáci malovali na téma "Až já budu velká(ý), bude ze  mě......" různými výtvarnými technikami a vznikaly tak obrázky s názvy povolání. Jak jsme dopadli v konkurenci dalších 17-cti škol zlínského kraje? 

Ve 2. kategorii (4.- 6. třídy) se na překrásném 1. místě umístila Sabina Ponížilová z 6.A třídy, která by chtěla být zubařkou. Na úžasném 2. místě ji následovala Tereza Šteffeková ze 6.B. Ta bude možná architektkou, neboť má již teď k tomu předpoklady.

Ve 3. kategorii (7.- 9. třídy) se opět na nádherném 1. místě umístila žákyně naší školy, Štěpánka Běláková, jejíž obraz malovaný pastelem nese název: "Až já budu velká, chtěla bych se dotknout hvězd". 

Na všechny tři naše šikovné výtvarnice jsme moc pyšní a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Děkujeme také ostatním žákům, kteří se do soutěže aktivně zapojili.


Základní škola Fryšták, okres Zlín,

příspěvková organizace

nám. Míru 7, 763 16 Fryšták

 

Copyright © 2023 zselektro. Všechna práva vyhrazena.