Florbalový turnaj v Želechovicích

Napsal Dagmar Sklenaříková, Pavlína Dračková dne .

Naši mladší florbalisté si ve středu 21. 5. 2014 zahráli turnaj v Želechovicích. Hráli se silnými soupeři, kterými jim byli žáci ze zlínské školy Okružní – tým A a B, Kašavy, Želechovic a Jasenné. Kluci během turnaje vyhrávali jeden zápas za druhým a probojovali se tak až do finále. Čekal je rozhodující zápas s týmem Kašavy, která také žádný zápas neprohrála. Po velké snaze a úsilí skončil zápas remízou a o zlaté medaili rozhodoval počet střelených gólů během celého turnaje. Naši borci vyhráli pouze o jeden gól.
Školu reprezentovali tito hráči: Adam Prusenovský, Honza Javora, Adam Vodák, Marek Hlavica, Mirek Knedla, Jirka Červenka, Josef Jasenský, Jan Petřík, Lukáš Pavel, David Sklenařík a Jakub Ihaz.
Klukům děkujeme za reprezentaci školy a za výborné 1. místo.
Dagmar Sklenaříková, Pavlína Dračková

Fotografie od paní Sklenaříkové naleznete v GALERII.