Informace ze školní jídelny

Napsal Marie Chudožilová dne .

Prosíme strávníky, aby věnovali zvýšenou  pozornost při objednávání obědů.

Od 8.4.2019 bude u některých  jídel možnost si vybrat druh masa, nebo přílohy.

Příklad: 12.4.2019

1/ pečená plec na zelenině, americká rýže

2/ pečená plec na zelenině, kuskus
 

Dále prosím rodiče žáků, kteří nastoupí v září do 1. třídy, aby si některé pondělí od 6.00 do 13.15 hodin vyzvedli u okénka vedoucí ŠJ čip na objednávání jídla. Záloha za čip je 50,- Kč. Zároveň je vhodné vložit na stravovací účet peníze v hotovosti.

Vkládat peníze na stravovací účet v  hotovosti je možné každé pondělí od 6.00 do 13.15 hodin u okénka vedoucí ŠJ. Pro vklad peněz bankovním převodem je nutné si vyzvednout VS pro převod peněz z účtu a vstupní hesla pro objednávání stravy přes internet.

Další informace  informace týkající se stravování ve školní jídelně vám poskytnu na telefonu 57 791 10 52.

Prosím, nenechávejte tuto záležitost až na 1. září!

Chudožilová Marie - vedoucí jídelny