Návštěva Gymnázia v Holešově

Napsal Sára Uvízlová, Monika Remešová dne .

V pátek 23. listopadu nás čekalo nevšední vyučování. S paní učitelkou Miluškou Šafářovou jsme se vydali do Holešova, abychom se seznámili se zdejším gymnáziem, kde řada z nás hodlá pokračovat ve středoškolském studiu.

V tělocvičně jsme se po příjezdu potkali se žáky z jiných škol. Byli jsme rozděleni do skupin a vyrazili s našimi průvodci, studenty gymnázia, do vyučování. Na rozvrhu jsme měli literaturu, matematiku, chemii, biologii a angličtinu.

Ve všech předmětech na nás čekaly poutavé úkoly. V chemii to byly zajímavé pokusy. V literatuře jsme tvořili kaligramy – básně upravené do obrazce. V matematice nás čekalo rýsování na počítači. V biologii jsme si měřili puls. Bylo toho moc a my jsme byli nadšení.
    
Všem se nám na Gymnáziu Ladislava Jaroše v Holešově moc líbilo a byli jsme rádi, že jsme si mohli na jeden den zkusit, jaké to je být středoškolákem. Děkujeme!
                                                                     
Sára Uvízlová a Monika Remešová
žákyně 9. ročníku

Fotografie z této akce naleznete v GALERII.