Adaptační pobyt – Rusava 2016

Napsal Filip Baroš dne .

12. - 16. 9. 2016

ADAPTAČNÍ POBYT - RUSAVA
Hned v druhém školním týdnu jsme vyrazili s naší třídou 6. B na seznamovací pobyt na Rusavu. Šli jsme pěšky lesem přes kopec. Byli jsme ubytovaní ve srubech a na společné hry a oběd jsme chodili do penzionu U Bílého koně. Po příchodu nás čekal výborný oběd a až do večera jsme hráli společenské hry, abychom se lépe poznali. Po večeři byla v deset hodin večerka.

Druhý den ráno nás čekala rozcvička, pak následovala vydatná snídaně a den plný zajímavých her vyvrcholil stezkou odvahy. Nikdo se neztratil, ale měli jsme malou dušičku.

A byl tu třetí den a návrat domů.

Seznamovací pobyt na Rusavě se mi moc líbil, protože tam výborně vařili a při hrách, které pro nás připravila paní učitelka M. Šafářová, jsme se skvěle bavili. Děkujeme všem učitelům, kteří se o nás vzorně starali. Rád bych se tam ještě jednou znovu podíval.

Filip Baroš 6. B