Informace o školní jídelně

vedoucí školní jídelny : Renata Jašková

telefon : 57 791 11 12

e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školní jídelna poskytuje stravování žákům základní školy, zaměstnancům základní školy, dětem detašovaného pracoviště MŠ Fryšták a cizím strávníkům.

Ceny stravného :

 
žáci do 10 let                  28,- Kč
žáci do 15 let   30,- Kč
žáci nad 15 let   32,- Kč
svačinka   12,- Kč
     
cizí strávníci v jídelně   70,- Kč
cizí strávníci – jídlonosič   72,- Kč

Pro objednávku a výdej stravy je používán stravovací systém firmy Anete. Objednávka a výdej stravy se děje prostřednictvím čipu, který strávník obdrží oproti záloze 50,- Kč u vedoucí školní jídelny. Stravu je možno objednat buď na terminálu ve školní jídelně, nebo prostřednictvím odkazu ne webu škol (www.zsfrystak.cz). Přístupové heslo obdrží strávník u vedoucí školní jídelny.

Vklad financí na úhradu stravy je možno provést v hotovosti u okénka vedoucí školní jídelny vždy v pondělí od 6.00 hodin do 13.15 hodin, nebo prostřednictvím bankovního převodu. Přístupové údaje pro bezhotovostní platbu obdrží strávník u vedoucí školní jídelny.

Minimální částka pro platbu převodem je 500,- Kč. Zaslané platby se převádí na stravovací účty v pondělí a v pátek. Připisují se platby z předchozích dnů.

Pozor na správný variabilní symbol! V případě chybného zadání se platba nepřevede a je vrácena na účet strávníka.

Objednávka stravy je možná do 8.00 hodin na daný den. Po 8.00 hodině již nelze stravu objednat.

Při vyzvednutí stravy se strávník přihlásí čipem na terminálu u výdejního okénka. Pokud žák zapomene čip a má objednanou stravu, ohlásí toto paní kuchařce a strava mu bude vydána.

Pokud strávník čip ztratí, vyzvedne si u vedoucí jídelny nový oproti záloze 50,- Kč a hotovost se mu převede na nový čip. V případě opětovného nálezu je možné nepotřebný čip vrátit. Záloha za čip bude vyplacena strávníkovi

Svačiny se vydávají žákům, kteří je mají objednány v době velké přestávky (9.05 – 9.25) ve školní jídelně, kde je žáci také zkonzumují. V případě mimoškolní akce (divadlo, koncert, sportovní akce), atd.) se svačina vydává před zahájením vyučování.

Po dobu svačiny a oběda je k dispozici strávníkům pitný režim (neslazený a slazený nápoj).

Obědy se žákům vydávají od 11.05 do 13.15 hodin.

Pokud žák onemocní a nestačí si odrazit oběd, je možné si první den nemoci objednaný oběd vyzvednout.