nám. Míru 7, 763 16 Fryšták            +420 577 911 052              reditel@zsfrystak.cz            Dat. schránka: mffmk7m            IČO: 750 22 702            IČ provozovny: 1001011848

V pondělí 17. 4. jsme s našimi třeťáky, čtvrťáky a páťáky podruhé vyrazili vstříc novým zážitkům na školu v přírodě. V okolí rekreačního střediska Revika Vizovice jsme prožili 5 krásných jarních dnů. 

Každý den byl úplně jiný, jiné počasí, jiný program. 

V pondělí jsme měli akci s psovody Policie ČR a turnaj ve vybíjené. V úterý dopoledne přijely členky Českého červeného kříže a učily děti poskytnutí první pomoci. Odpoledne se šlo na kozí farmu na zmrzlinu. Ve středu byla na programu návštěva zámku Vizovice, ukázka práce vizovických dobrovolných hasičů a den jsme ukončili karnevalem. Ve čtvrtek jsme si vyšlápli na 2,5 km vzdálenou zříceninu Janova hradu, po svačině přivítali milou návštěvu učitelů a tatínků ze SRPŠ a den zakončili stezkou odvahy. 

V pátek nás čekal těžký úkol: balení a úklid pokojů. Nakonec to netrvalo tak dlouho, takže jsme stihli ještě jednou zajít na kozí zmrzlinu. Nesmím zapomenout dodat, že každý den během volných chvil si děti mohly nabarvit tričko nebo vyrobit korálkový náramek nebo hrát s kamarády společenské i sportovní hry. Jak kdo chtěl.

Vrátili jsme se sice unaveni, ale zato plní zážitků a troufáme si říct, že určitě vznikla i nová přátelství. Když jsme se dětí ptali, zda by jely znovu, většina byla pro. A to je největší pochvala.

Fotografie naleznete ve FOTOGALERII.


Základní škola Fryšták, okres Zlín,

příspěvková organizace

nám. Míru 7, 763 16 Fryšták

 

Copyright © 2023 zselektro. Všechna práva vyhrazena.