nám. Míru 7, 763 16 Fryšták            +420 577 911 052              reditel@zsfrystak.cz            Dat. schránka: mffmk7m            IČO: 750 22 702            IČ provozovny: 1001011848

Letošní závěr školního roku byl opět ve sportovním duchu. Pro všechny žáky 2. stupně zorganizovali učitelé společně s žáky 9. tříd už čtvrtý ročník terénního závodu Fryštácká brázda. Úkolem dvoučlenných hlídek bylo v co nejkratším čase absolvovat vyznačenou závodní trať a splnit 8 disciplín.
Místem konání byl les v Horní Vsi, start a cíl u „myslivecké chaty v parku.“ Trať vyznačená fáborky v délce necelých 4 kilometrů zahrnovala tyto disciplíny: hod granátem na cíl, střelbu ze vzduchovky, lanovou lávku, orientaci mapy, poznávání dřevin, překážkovou dráhu, zdravovědu a kontrolu Y = překvapení pořadatelů. Za nesplněné úkoly na jednotlivých stanovištích byly uděleny trestné minuty, výsledný čas tvořil součet dosaženého času na trati a trestných minut. 
Nejkrásnějším zážitkem celého závodu byl elán a nadšení soutěžících s jakým se do boje o medaile pustili. Všichni předvedli výborné výkony, zvládli disciplíny, doběhli do cíle. Všem gratulujeme, oceňujeme jejich přístup a morálku.
Výsledky:
Děvčata 6. a 7. třídy: 1. místo Mrkvičková Ella a Musilová Eliška, 2. místo Kamenářová Hana a Slaměnová Michaela, 3. místo Julinová Karolína a Nečekalová Lucie.
Chlapci 6. a 7. třídy: 1. místo Pulec Ferdinand a Tobolík Vojtěch, 2. místo Přibyl František a Šťastný Vítězslav, 3. místo Ihaz Václav a Pavelka Marek.
Děvčata 8. a 9. třídy: 1. místo Janošková Beáta a Pavlíková Diana, 2. místo Daňková Apolena a Dlabačová Tereza. 
Chlapci 8. a 9. třídy: 1. místo Javořík Vojtěch a Žák Jan, 2. místo Petura Ondřej a Weigel Václav, 3. místo Kostřica Tomáš a Ticháček Vítek.
Poděkování patří i všem učitelům a žákům 9. tříd za organizaci a hladký průběh závodu. Akce se vydařila, těšíme se na další ročník.


Základní škola Fryšták, okres Zlín,

příspěvková organizace

nám. Míru 7, 763 16 Fryšták

 

Copyright © 2023 zselektro. Všechna práva vyhrazena.