nám. Míru 7, 763 16 Fryšták            +420 577 911 052              reditel@zsfrystak.cz            Dat. schránka: mffmk7m            IČO: 750 22 702            IČ provozovny: 1001011848

      Na druhý týden školního roku jsme se moc těšili. Čekal nás seznamovací pobyt s našimi novými spolužáky a paní učitelkou Marcelou Klapilovou, která se o naši třídu bude starat na druhém stupni. 

     Ve středu 13. září jsme se sešli na školním dvoře a o půl deváté vyrazili pěšky směr Rusava. Cesta byla dlouhá, ale zvládli jsme to. Před obědem jsme došli do penzionu U Bílého koně. Tam už nás čekaly naše instruktorky – Miluše Šafářová, Helena Ondrášová a Klára Ondrášová. Ubytovali nás v krásných srubech, ve kterých se nám moc líbilo. 


     Celý náš pobyt byl plný her, různých stmelovacích aktivit a legrace.


Hráli jsme hry se zajímavými názvy, např. Stonožky, Piráti, Skalní golf, ale neminula nás ani stezka odvahy, lanové aktivity a táborák. 


     V pátek po ránu jsme se rozloučili a poděkovali nejen našim milým instruktorkám, ale i manželům Sobalovým, majitelům penzionu, kteří nám skvěle vařili.  A pak už jsme se vydali na cestu domů. Moc se nám na Rusavě líbilo. Děkujeme!


Žáci ze 6.B 


Základní škola Fryšták, okres Zlín,

příspěvková organizace

nám. Míru 7, 763 16 Fryšták

 

Copyright © 2023 zselektro. Všechna práva vyhrazena.