Podporujeme zvíře v ZOO Zlín - Lešná

Napsal žáci 9. C dne .

Už od roku 2016 pomáhají naši žáci a učitelé zvířatům v ZOO Zlín. Organizátorem letošní finanční sbírky byli už počtvrté žáci 9. C.
V ZOO Zlín je více než 1 300 zvířat, která čekají na svého sponzora. Po důsledném zvážení a následném hlasování nejprve vybrali žáci 9. C tři zvířata: lva konžského, medvěda pyskatého a slona afrického.
Pak proběhlo hlasování v jednotlivých třídách. O finanční podpoře rozhodovali všichni žáci, učitelé i paní kuchařky. Po sečtení všech hlasů se vítězným zvířetem, pro které byla uspořádána finanční sbírka, stal lev konžský.
Žáci díky přispění rodičů společně se zaměstnanci školy vybrali částku 7 000,– Kč.
Moc děkujeme za spolupráci a máme radost, že osud zvířat v naší blízké ZOO vám není lhostejný.
Krásné dny plné dobrých skutků vám přejí žáci 9. C