Informace školní psycholožky

Napsal Lenka Švachová dne .

Milí žáci, vážení rodiče,

s potěšením Vám už 6. školní rok připomínám své působení v naší škole. Tak jako vloni, se na mne můžete obracet v pondělky a ve čtvrtky. K dispozici budu osobně, telefonicky (775 925 019) nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě změn mé pracovní doby nechám vždy informaci na svých dveřích. Najdete tam nově i informace, kde ve škole jsem k zastižení (programy ve třídách, sborovna, atd.).
Zastavit se u mne můžete před vyučováním, o přestávce, po vyučování. Po domluvě i jindy.
7. a 9. září budu s šesťáky na adaptačním pobytu na Rusavě, ale následující týden mne zase zastihnete.

Těším se na naši spolupráci!
Vaše školní psycholožka Lenka Švachová