Roušky ve škole od 10. 9. 2020

Napsal Mgr. Libor Sovadina dne .

Vážení rodiče, milí žáci,

S odvoláním na rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ohledně povinnosti nosit roušky ve vnitřních prostorách budov od čtvrtka 10. září vybavte prosím své děti do školy dvěma rouškami a sáčkem na jejich uložení.

Povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov by se neměla vztahovat na výuku ve třídách. Žáci by roušku nosili mimo třídu při pohybu po chodbách a návštěvě WC a jídelny.

Pohyb žáků po chodbách, navštěvování se ve třídách omezíme na nejnutnější míru abychom zamezili zbytečnému kontaktu mezi žáky jednotlivých tříd.

Apelujte prosím na své děti, aby dodržovali pečlivé mytí rukou ve škole, používali roušky, dezinfekční gely na ruce a zbytečně se nekontaktovali s žáky jiných tříd.

Rodiče žáků žádáme, aby nevstupovali do školy. Pokud je to nevyhnutelné, noste ve škole roušku.

Děkujeme za spolupráci a pochopení

Mgr. Libor Sovadina