Hurá, jdeme do školy!

Napsal Miluše Šafářová dne .

Ano, je to tak. Po dlouhé době se na Základní škole ve Fryštáku vrací výuka do „starých kolejí“. Radost mají učitelé, ale určitě i většina dětí.
 „Prázdniny mi připadaly nekonečné a už jsem se i nudil.“ řekl Honza.  „Těším se hlavně na kamarády!“ ozvala se Lucka.
Letošní zahájení školního roku provázel déšť, a tak místo shromáždění na školním hřišti se žáci sešli ve svých kmenových učebnách. Z důvodu dodržení protiepidemických opatření byl povolen vstup do školy pouze zákonným zástupcům žáků prvních tříd, kteří museli mít ve vnitřních prostorách školy roušky.
Po slavnostních projevech ve školním rozhlase přivítali své žáky třídní učitelé. To bylo radosti, vždyť některé děti nebyly ve škole od března!
A tak od dnešního dne startuje fryštácká škola činnost v plném rozsahu, včetně školní družiny, školní jídelny a kroužků.
Už si jen přejeme, abychom byli všichni zdraví a výuka probíhala prezenční formou.

Fotografie naleznete v GALERII.