Informace školní psycholožky

Napsal Lenka Švachová dne .

Milí žáci, vážení rodiče,

pokud byste se na mě chtěli s čímkoliv obrátit, jsem vám stále k dispozici na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na telefonním čísle 775925019.

Podle nařízení ministerstva školství je působení školního psychologa ve škole možné pouze formou osobních individuálních konzultací, a to u těch žáků, kteří mají povolenou osobní přítomnost na vzdělávání. Konzultace v rámci třídy ani konzultace s žákem a rodiči nejsou povoleny. Školní psychologové mohou poskytovat konzultace na dálku prostřednictvím on-line platforem.

Z toho tedy vyplývá, že jestli jsi žákem, který od 25.5.2020 navštěvuje školu, můžeme se spolu ve škole sejít (po předchozí domluvě), ráda za tebou  přijedu.
Pokud jste zákonným zástupcem, nebo žákem, který nyní školu nenavštěvuje, jsem vám k dispozici na emailu a telefonu.

Obracet se na mne můžete, stejně jako při běžném fungování školy, když vám není dobře, když si nevíte rady s učením, když vás něco trápí nebo když si prostě s někým chcete jen popovídat :-)
 
Vaše školní psycholožka
Lenka Švachová