Informace k domácímu vzdělávání

Napsal Mgr. Helena Uhříková dne .

Vážení rodiče,

v průběhu zákazu vstupu žáků do školy bude výuka probíhat formou distančního vzdělávání. K domácímu vzdělávání můžete využít i nabídky níže uvedených nakladatelství, která zdarma zpřístupnila obsahy vzdělávání:
www.novaskolabrno.cz,
www.fraus.cz,
www.alter.cz,
www.matyskova-matematika.cz,
www.didakta.cz - zde jsou nutné přístupové kódy, o které pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

1. stupeň
Domácí úkoly a další informace ke vzdělávání budou každé pondělí aktualizovány na webových stránkách školy. Případné další informace budou zasílány třídními učitelkami prostřednictvím emailů.

2. stupeň
Domácí úkoly budou zadávány prostřednictvím aplikace Škola online. Návody na postup viz. níže. Případné další informace budou zasílat jednotliví vyučující, třídní učitelé nebo vedení školy emailem.

Návod založení účtu

Domácí úkoly návod