Důležité informace pro rodiče

Napsal Mgr. Libor Sovadina dne .

Vážení rodiče,

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu státu jsou od 16. 3. 2020 úřední hodiny v ZŠ Fryšták následující :

pondělí a středa od 10.00 do 14.00 hodin

Vyzývám vás, abyste své záležitosti přednostně řešili telefonicky a elektronicky. V nutných případech (vyzvednutí žádosti o ošetřování) v době úředních hodin se ohlaste videozvonkem ve vestibulu do kanceláře školy. Případně volejte na telefonní číslo do kanceláře školy (57 791 1052). Žádost vám bude předána u přepážky ve vestibulu školy. V případě nutnosti mimo úřední hodiny volejte na telefonní číslo 702 278 879 (Libor Sovadina, ředitel školy) a dohodneme se na dalším postupu.

Sledujte webové stránky školy, kde naleznete aktuální informace a obsah učiva pro žáky k domácímu vzdělávaní.

Dále oznamuji, že ředitelské volno v pátek 3. 4. 2020 je zrušeno.

Termín zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/2022 (úterý 7. 4. 2020) bude pravděpodobně posunut. O případné změně termínu vás budeme informovat prostřednictvím, webu školy, vývěsky před školou a místním rozhlasem.

Mgr. Libor Sovadina