Doporučení ZŠ Fryšták

Napsal Mgr. Libor Sovadina dne .

Doporučení vedení ZŠ Fryšták ohledně prevence šíření koronaviru (COVID-2019)

Vážení rodiče,
v rámci prevence šíření koronaviru (COVID-2019) mezi žáky ZŠ Fryšták doporučujeme rodičům, kteří se svými dětmi navštívili v době jarních prázdnin Itálii, případně jiné destinace s výskytem koronaviru, aby neprodleně kontaktovali ošetřujícího lékaře svého dítěte a dohodli se s ním na dalším postupu . Stejně tak pokud zjistíte u svých dětí příznaky chřipkové nákazy, kontaktujte lékaře svého dítěte.
Objednali jme dezinfekční gely na ruce do tříd a na WC, které budou k dispozici ihned po dodání dodavatelem. Vzhledem k delším dodacím lhůtám, žádáme rodiče, aby své děti do školy vybavili vlastním desinfekčním gelem na ruce a poučili je o jeho používání a dodržování hygienických opatření.

děkujeme za pochopení

Mgr. Libor Sovadina, ředitel školy