Mikulášská nadílka

Napsal Sabina Brázdová, Nicol Trnčáková dne .

Ve čtvrtek 5. 12. uspořádaly deváté ročníky akci „Mikulášskou nadílku“.

Den před touto událostí jsme již zahájili přípravy – vytvoření pekla na školní půdě pro zlobivé děti.

Ve čtvrtek ráno pokračovaly přípravy v plném proudu. Převlékli jsme se do svých kostýmů Mikulášů, čertů a andělů. Většina strašidelných čertů z 9. A pak zůstala v našem pekle na půdě. Ostatní čerti chodili s mikulášskou družinou po třídách, kde jim děti musely zazpívat písničku. Zlobivé děti, napsané v „Knize hříchů“, byly odváděny strašlivými čerty do pekla. Tam musel každý projít stezku plnou čertů a podepsat se na listinu, že se polepší. Hodné děti andělé odměňovali drobnými sladkostmi.

Děkujeme za kladné ohlasy a za statečnost dětí. Fotografie z této akce najdete ve fotogalerii.

Sabina Brázdová a Nicol Trnčáková, 9. A