V družině se nenudíme

Napsal Bc. Marie Horáková dne .

V měsíci listopadu jsme pro děti připravili tři zajímavé aktivity.
V úterý 5. 11. jsme vyráběli bramborová tiskátka. Při vyřezávání tvarů pomáhali dětem rodiče a starší kamarádi. Všichni si tak užívali radost z barvení a otiskování razítek.
V dalším týdnu, 12. a 13. 11., jsme pro děti připravili překvapení! Nakoupili jsme nové deskové hry a uspořádali turnaj o nejlepšího hráče. Po oba dva dny bojovaly děti mezi sebou o vítězství ve hře. Sladkou odměnu získali nejen vítězové, ale i poražení.
Bubnování na africké bubny potěšilo všechny malé hudebníky ve dnech 19. a 20. listopadu. Během zábavného odpoledne si zúčastnění vyzkoušeli bubnování, zahráli společenské hry a na závěr předvedli společnou skladbu.
Momentky z našich družinových činností si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.