Reportáže žáků 3. B z Olympijského víceboje

Napsal žáci 3.B dne .

Dobrý den, dnes je pátek a je oblačno.
Vítejte na olympiádě a začínáme 1. disciplínou, hod míčem do dálky. Začíná Kuba Kostřica a Jaromír Nutil hází. Je to 168 cm, a teď Jára 167 cm. Další hluboký předklon a potom sedy-lehy, skok do dálky a běh na 500 metrů. Jdeme na běh, už jsou všichni na startovní čáře a už běží! Ale Alžběta Běláková měla natažený sval a začal ji bolet. Potom šla z tratě pryč. A teď jdeme na vyhlášení. Na prvním místě se umístila Terez, na druhém Nella Kotasová a z kluků se umístil Kuba Kostřica. Na shledanou, milí diváci.
Běláková Alžběta, 3. B

Den pátek. Dnes bude olympiáda. Počasí: zataženo a zima. Disciplíny: sedy-lehy, hluboký předklon, skok z místa, hod basketbalovým míčem, Zátopkův běh na 500 metrů. A je tu vyhlašování. Na prvním místě se umístil Jakub Kostřica. Na druhém místě se umístil Jaromír Nutil. Na třetím Jakub Jadrníček. A je tu konec, na shledanou.
Drobný Alex, 3. B

V naší škole probíhá olympiáda. Dnes je pátek a je zataženo. Jdeme na první disciplínu. Jsou to sedy-lehy a jako druhé skok do dálky. Jdeme na další – hod míčem. A jako poslední běh na 500 metrů. A jdeme na vyhlášení. Na prvním místě je Kuba Kostřica a z holek je na prvním místě Tereza Šteffeková. Končíme tuto olympiádu, na shledanou.
Hiršová Eliška, 3. B

Je pátek a pořádá se olympiáda. Je polojasno a dráha na běh je docela kluzká. Začínáme prvním zvoněním. S námi tu jsou závodníci 3. B. První jsme dělali sedy-lehy, pak jsme dělali hluboký předklon. Jakub Jadrníček měl plus 6 cm. Pak byl hod míčem a skok z místa. Jakub Jadrníček doskočil nejdál. Běh na 500 metrů – povedl se. Závod vyhrál Jakub Kostřica, druhý byl Jára Nutil a třetí byl Jakub Jadrníček. Na shledanou.
Jadrníček Jakub, 3. B

Dnes je pátek. Je oblačno a fouká lehký vítr. Začínáme 1. disciplínu, jsou to sedy-lehy. Jsem v tom dobrá, udělala jsem jich 90. A Bětušce se právě natáhl sval. Běžely jsme 3 kolečka. A právě teď házíme míčem. To se mi moc nedaří. A už je konec závodu. A teď se vyhlašuje. Vyhrála to Tereza Šteffeková a Kuba Kostřica. Na shledanou.
Kamenářová Amálka, 3. B

Je pátek 4. října, je oblačno, je mi zima. Začínáme sedy-lehy, měla jsem 90, potom jsme šli na hluboký předklon, měla jsem plus 3 cm. Potom jsem měla malou přestávku. Tam jsem se napila. Potom jsme běželi 3 kolečka. První byl Kuba Kostřica. Z holek to byla Tereza Šteffeková. Potom jsem se rozloučila s trenérkou. Bylo to super. Na shledanou.
Kolajová Sabina, 3. B

Dnes je pátek, závody probíhají dobře. Začínáme zkrácenými sedy-lehy. Se mnou tu je Matyáš Koutný. Naši žačku bolí hlava. Daří se mi, držím se na 1. místě. Jakub Kostřica je 1. a z holek je Terka Šteffeková. Ukončujeme závody.
Kostřica Jakub, 3. B

Dobrý den, je pátek a dnes se uskuteční Olympijský víceboj. První disciplína jsou sedy-lehy a potom se uskutečnily další disciplíny. A nakonec byl běh na 500 metrů. Na shledanou.
Kotasová Nella, 3. B

Je pátek 4. 10. a je zataženo. Jedná se o Olympijský víceboj. Začínáme sedy-lehy. Daří se mi hluboký předklon. Běželi jsme 3 kolečka. Ve vedení je Jaromír Nutil, za ním Jakub a Jakub. Vyhrál Jakub Kostřica a Tereza Šteffeková.
Křižková Katka, 3. B

Dnes je pátek a v naší škole probíhá olympiáda. Bylo zataženo, a proto jsme trénovali v tělocvičně. Pozor začínáme.
Jako první jsme dělali sedy-lehy. Měli jsme trenéry ze 7. C. Moje trenérka byla Lucie Březíková. Když jsme běželi, Bětku bolela noha. Celkem se mi podařil hluboký předklon. Z naší třídy vyhrál Kuba Kostřica a Terka Šteffeková. Tenhle víceboj je u konce. Na shledanou na příštím víceboji.
Langerová Lucie, 3. B

Dobrý den, je pátek, je polojasno a začíná Olympijský víceboj.
Začíná školní znělka. 3. B jde na sedy-lehy, poté na další disciplínu a další 4 disciplíny.
Po 4 disciplínách 3. B běží 500 m. Jako první vybíhá Jakub Jadrníček a hned za ním běží Jaromír Nutil. A je konec, do cíle dobíhá Jaromír Nutil. A teď umístění. Na prvním z holek Terka Šteffeková a z kluků Jakub Kostřica.
Nutil Jaromír, 3. B

Dobrý den, jmenuji se Kristián a jsem na olympiádě. Dnes je pátek a je zima. První je běh. Jsem na staru a závodníci vyběhli. V cíli je první Jaromír Nutil a všichni už doběhli. Další disciplína je skok z místa. Připravuje se Alex Drobný. Skočil 1 metr a 72 centimetrů. Začínají sedy-lehy, zvládl jsem 90. A začínáme hodnocení. První je Kristián Penc, druhý je Jaromír Nutil, třetí je Alex Drobný. A je tady konec. Na shledanou.
Penc Kristián, 3. B

Dobrý den. V pátek 4. října je Olympijský víceboj. Disciplíny jsou: sedy-lehy, hod basketbalovým míčem, skok do dálky a hluboký předklon. Všechny disciplíny jsme splnili a jdeme se připravit na start. Paní učitelka odstartovala a všichni vyběhli. Blížíme se k cíli a první je Jára a Terka. A jde se na vyhlášení, na shledanou.
Přibyl Fanda, 3. B

Je pátek 4. 10. 2019 a je olympiáda. Počasí je krásné. Začínáme, je to opravdu těžké. S námi tu jsou trenéři ze 7. C. Mým trenérem je moje sestra Karolína. Stala se nepříjemná věc, Bětka si natáhla sval. Mně se dařily sedy-lehy, udělal jsem jich 90. Povedl se mi běh na 500 metrů, byl jsem 19. z 22. Vyhrál Kuba Kostřica a Terka Šteffeková. Získali krásné ceny – zlato, stříbro, bronz. Byl to napínavý závod, bude zase za rok, už se moc těším.
Sovadina Maxík, 3. B

Dobrý den, dnes je olympiáda, je pátek 4. 10. 2019. Je zataženo a sem tam zaprší. Naše první disciplína je sedy-lehy, udělala jsem jich 90. Jdeme na hřiště, za chvíli běží 1. A, za ní následuje 1. B, pak poběží 2. A a pak 2. B. A potom 3. A a za ní následujeme my, 3. B. V běhu vítězí Kuba Kostřica a my jdeme na vyhlašování vítězů.
Svobodová Anna, 3. B

Dnes je pátek 4. 10., je olympiáda. Je polojasno. Začínáme 1. disciplínou, sedy-lehy 1, hod míčem 2… Moc se mi dařilo, běželi jsme 3 kolečka. Jaromír Nutil se blíží k cíli, ale pozor! Jakub Kostřica je za ním a Jakub Jadrníček. To je 3. místo! Už je pomalu konec závodu, ale Jakub Kostřica předběhl Járu a je to tam! Teď se na 1. místě umístil Jakub Kostřica, na 2. místě se umístil Jaromír Nutil a na 3. místě se umístil Jakub Jadrníček. Na shledanou.
Vařák Jakub, 3. B