Tak trochu jiný Halloween

Napsal Mgr. Hana Krajčová dne .

V letošním roce si 9. A pro děti připravila „Soutěž o nejkrásnější nebo nejzajímavější dýni“. Do soutěže bylo zařazeno 40 dýní, jedna hezčí než druhá. U výrobků menších dětí bylo zřejmé, že jim pomáhali i „dospěláci“. A o to nám vlastně také šlo. Aby rodiče strávili čas se svými dětmi při nějaké zábavné činnosti, protože tyto okamžiky si děti pamatují nejvíc.

Porota z řad deváťáků a učitelů pak měla opravdu nelehký úkol, vybrat tři nejlepší výtvory. Občas jsem zaslechla: „Už jsem sice odevzdal hlasovací lístek, ale teď bych asi hlasoval jinak“. Navíc nám nepřálo ani teplé počasí a dýně se začaly velmi rychle kazit. Z toho důvodu jich několik nebylo možné do soutěže zařadit. A jak to tedy dopadlo?

1. místo – dýně č. 6 (53 bodů) od Anežky Krumlové ze 2. B
2. místo – dýně č. 2 (39 bodů) od Elišky Kadlčíkové ze 2. B
3. místo – dýně č. 1 (36 bodů) od Klaudie Nohové ze 2. A

Další výtvory s nejvyšším počtem bodů:

    - dýně č. 3 (35 bodů) od Adélky Adamíkové ze 2. B
    - dýně č. 5 (14 bodů) od Karinky Dvořákové ze 2. A
    - dýně č. 40 (12 bodů) od Leonky Fišerové a Elišky Truhlaříkové ze 6. B

Všechny vítězné dýně a také soutěžící najdete ve fotogalerii (omlouvám se za nízkou kvalitu fotografií).

Na závěr bych chtěla poděkovat dětem i rodičům za snahu, za věnovaný čas a materiál, dále vedení školy za podporu a také „svým deváťákům“ za veškerou pomoc při realizaci soutěže.

Fotografie z této akce naleznete v GALERII.