Vánoční zpívání na schodech

Napsal Mgr. Lenka Truhlářová dne .

Poslední den, který ještě trávíme ve škole a po němž následují vánoční prázdniny, bývá vždy uvolněný, provoněný vánočními stromky v každé třídě a také cukrovím z kuchyní našich domovů. A už neodmyslitelně k němu patří také zpívání koled na našich školních schodech.
Děkuji všem, kdo s námi zpívali, jak u stromku, tak u zábradlí 1. patra nebo v přízemí (bylo to moc povzbudivé) a hlavně patří velké díky těm, kteří hráli se mnou na hudební nástroje (2 kytary, saxofon, triangl a paličky), obsluhovali aparaturu nebo drželi noty. Ze všech bych chtěla jmenovat Jakuba Kráčalíka, Helenu Hvozdenskou, Matěje Vaškoviče, T. Macíka a Michaelu Jaškovou (naše deváťáky).
Děcka, bylo to s vámi krásné, chvilkami něžné a chvilkami to mělo grády.
Těším se na spolupráci zase příští rok v tom předvánočním čase.
Lenka Truhlářová

Fotografie z této akce naleznete v GALERII.