Školní informační systém

Napsal Mgr. Libor Sovadina dne .

Vážení rodiče,

ve druhém pololetí školního roku jsme umožnili Vám a Vašim dětem nahlížení do školního informačního systému.
Ve zkušebním provozu je pro Vás prozatím zpřístupněno průběžné hodnocení žáků (elektronická žákovská knížka).

Školní informační systém ŠKOLA ONLINE

Registrace rodičů a žáků
Abyste mohli využívat rodičovský, či žákovský přístup do aplikace, musíte být zaregistrováni, tj. mít vytvořeno uživatelské jméno a heslo. Pro účely registrace jste od naší školy obdrželi jednorázový PIN (jedinečný číselný identifikátor), na základě kterého registrace probíhá.

Aplikaci spustíte kliknutím na odkaz "Škola OnLine" na pruhu odkazů těchto stránek (čtvrtý odkaz zleva).
Můžete rovněž zadat přímo adresu www.skolaonline.cz a kliknout na modrý obdelník s názvem VSTUP DO ŠKOLY ONLINE.
Zobrazí se modré pole s názvem PŘIHLÁŠENÍ. Při prvním přihlášení klikněte na Registrace žáků a rodičů.
Otevře se průvodce registrací.
Při každém dalším přihlášení vepište své uživatelské jméno a heslo do bílých polí a klikněte na Přihlásit.

Uživatelská příručka
Podrobnou nápovědu zobrazíte kliknutím na ikonu Nápověda. Nápověda přehledně popisuje možnosti práce v aplikaci.

Mobilní aplikace
Mobilní aplikace Škola OnLine Vám umožňuje pracovat se systémem nejen prostřednictvím PC či notebooku, ale i pomocí chytrých mobilních telefonů a tabletů. Aplikace je určena pro žáky i rodiče. Aplikaci si můžete stáhnout pro mobilní operační systémy Android, iOS a Windows.