MIKULÁŠ 2017

Napsal Ondřej Zeman 9. B dne .

Na den Mikuláše 5. prosince 2017 jsme se ráno všichni sešli ve třídě a přesunuli se do dílen. První vyučovací hodinu jsme se převlékli do připravených kostýmů a vydali se do tříd. Postupně jsme navštívili všechny třídy prvního i druhého stupně. Jako první vcházel do dveří Mikuláš s anděly a potom skupinka čertů. Když v prvním okamžiku, hlavně ty menší děti, zahlédly tento mnohočetný průvod čertů, na jejich tvářích bylo vidět, že si nejsou zrovna moc jisty, že byly celý rok hodné. Mikuláš vždy přečetl z knihy pochval ty, kteří byli celý rok hodní, andělé jim udělali hvězdičku na čelo a odměnili je sladkostí. A potom následovalo to horší, když Mikuláš přečetl děti z knihy hříchů. Některým dětem čerti jenom pohrozili a ty velké zlobivce si chtěli odnést do pekla. Také jsme pořídili fotky celé naší mikulášské družiny.
Podívejte se do FOTOGALERIE