Halloween 2017

Napsal Miluše Šafářová dne .

Halloween
Ve středu 25. 10. 2017 u nás ve škole proběhl Halloween. Halloween byl bezva. Byly tam čtyři disciplíny a potom jsme šli na školní půdu – tam byla stezka odvahy. Halloween byl strašidelný, ale hlavně to bylo super, protože minulý rok se Halloween nekonal. Všichni přišli ve strašidelných kostýmech a maskách. Já si osobně myslím, tenhle Halloween se velmi povedl.
Kristýna Pavlíková, 5. A

Nedávno proběhl školní Halloween. Účastnili se ho všichni žáci 1. až 5. tříd. Žáci devátých tříd nachystali program. Celý Halloween proběhl na půdě a ve 4 třídách. Na půdě byla stezka odvahy. V jedné třídě byla soutěž, ve které se házelo míčkem a strefovaly se překážky (duch). Ve druhé třídě bylo připraveno bludiště, kde se zkoušela odvaha před spoutanou Samarou. Akce se vydařila a nám se všem líbila.
Ondřej Marek, 5. A

Tento rok se v naší škole konal Halloween. Žáci 9. tříd si pro nás připravili různé soutěže. Všichni měli připravené krásné kostýmy a masky. Také děti z prvního stupně měly halloweenské kostýmy. Součástí těchto soutěží byla také stezka odvahy na půdě školy. Žákům 9. tříd se příprava velmi vydařila a nám se to moc líbilo.
Helena Zdráhalová, 5. A

Fotografie si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.